Podpora dětského hasičského kroužku SDH Dačice 2020

V letošním roce 2020 Sbor dobrovolných hasičů Dačice opět požádal Jihočeský kraj o finanční podporu na dětský hasičský kroužek, který již funguje dva roky. Na realizaci projektu byla schválena dotace z Jihočeského kraje ve výši 20 000 Kč. Celkové uznatelné výdaje projektu činí 25 075 Kč. Cílem projektu je vzdělávání v oblasti požární ochrany a aktivní podpora mimoškolní činnosti mládeže se zájmem o požární ochranu. Sbor dobrovolných hasičů Dačice pořídil za tuto částku stavitelnou lávku.

Pavla Přibylová – hlavní vedoucí dětí a mládeže SDH Dačice

Podpora dětského hasičského kroužku SDH Dačice 2019

Na realizaci projektu byla schválena dotace z Jihočeského kraje ve výši 60 000 Kč. V rámci projektu byly pořízeny dětské hasičské hadice, stejnokroj pro děti, požární nádrž, přetlakový ventil a další příslušenství, které je potřeba k výuce pro mladé hasiče. Cílem projektu je vzdělávání v oblasti požární ochrany a aktivní podpora mimoškolní činnosti dětí a mládeže se zájmem o požární ochranu.

Děkujeme Jihočeskému kraji za podporu.

Fotky z příspěvku Sbor dobrovolných hasičů Dačice

Přípravy na dnešní ples vrcholí. Máme pro každého něco. A jídlo je excelentní, býčí žlázy doporučuje 9 hasičů z 10 (ten desátý ještě neochutnal). 😉

dacicko.cz

Super akce.

2018 dacice masopust

3 years ago

Tradiční masopust a tradičně jsou jedním z organizátorů hasiči. Letos jsme s sebou vzali i naši novou techniku. 😀

3 years ago

Přijďte nás podpořit na náš ples, kde je pro vás připraveno tradiční občerstvení, tombola a skvělá hudba k tanci a pro dobrou náladu.Těšíme se na vás.

3 years ago

Od pátku 26. 1. 2018 jsme připraveni vyjíždět k pomoci a ochraně již z nové zbrojnice. Přeji všem členům vždy šťastný návrat. 🚒

3 years ago

A máme nastěhováno. Auta jsou připravena k výjezdu.

3 years ago

Na dnešní schůzi zásahové jednotky jsme řešili zdravotní prohlídky, školení velitelů a strojníků. Kromě toho jsme domlouvali i stěhování výstroje a techniky do nové hasičárny a ... See more

Karel

A je to k nastěhování. 🙂

3 years ago

Na nové hasičárně už se asfaltuje. 🙂

Fotky z příspěvku Sbor dobrovolných hasičů Dačice

Pár vzpomínkových. Na letošní návštěvě u hasičů Hasičského záchranného sboru letiště Praha.

« 4 of 5 »