Podpora dětského hasičského kroužku SDH Dačice 2020

V letošním roce 2020 Sbor dobrovolných hasičů Dačice opět požádal Jihočeský kraj o finanční podporu na dětský hasičský kroužek, který již funguje dva roky. Na realizaci projektu byla schválena dotace z Jihočeského kraje ve výši 20 000 Kč. Celkové uznatelné výdaje projektu činí 25 075 Kč. Cílem projektu je vzdělávání v oblasti požární ochrany a aktivní podpora mimoškolní činnosti mládeže se zájmem o požární ochranu. Sbor dobrovolných hasičů Dačice pořídil za tuto částku stavitelnou lávku.

Pavla Přibylová – hlavní vedoucí dětí a mládeže SDH Dačice

Podpora dětského hasičského kroužku SDH Dačice 2019

Na realizaci projektu byla schválena dotace z Jihočeského kraje ve výši 60 000 Kč. V rámci projektu byly pořízeny dětské hasičské hadice, stejnokroj pro děti, požární nádrž, přetlakový ventil a další příslušenství, které je potřeba k výuce pro mladé hasiče. Cílem projektu je vzdělávání v oblasti požární ochrany a aktivní podpora mimoškolní činnosti dětí a mládeže se zájmem o požární ochranu.

Děkujeme Jihočeskému kraji za podporu.

1 year ago

Po odstranění většiny poruch na hladině VN společnost E.ON odvolala kalamitní stav v Jihočeském kraji. Odstraňování na straně NN stále pokračuje.

1 year ago

Ve 4:50 spadlý strom u kamenolomu.

1 year ago

Vypadá to na náročnou noc.

1 year ago

V 18:54 překážka v ulici B. z Dubé.

1 year ago

V 18:17 spadlý strom směrem na Telč.

1 year ago

V 15:50 vyhlasena predbezna pohotovost pro vsechny JSDH v ramci vystrahy na silny vitr. KOPIS HZS Jck

1 year ago

SDH Dačice přijme do svých řad nové členy, neváhej a přidej se k nám 🚒

Feuerwehr Groß-Siegharts-Stadt

Návštěva z Rakouska. Měli jsme se čím pochlubit. 🙂

Auch international kennt die Kameradschaft innerhalb der Feuerwehren keine Grenzen.

Gestern durften wir uns am Ball der Partnerfeuerwehr Dačice in Tschechien sehr willkommen fühlen. Nach einer ... See more

1 year ago

Sbor dobrovolných hasičů Vás srdečně zve na tradiční hasičský ples do Kulturního domu Beseda v Dačicích dne 9. 2. 2019 od 20:00.

Děkujeme za Vaši každoroční účast na našich ... See more

2 years ago
Sbor dobrovolných hasičů Dačice

Kroužek malých hasičů se rozběhl. Díky patří všem hasičům, kteří se věnují další generaci.

« 2 of 5 »