Podpora dětského hasičského kroužku SDH Dačice 2020

V letošním roce 2020 Sbor dobrovolných hasičů Dačice opět požádal Jihočeský kraj o finanční podporu na dětský hasičský kroužek, který již funguje dva roky. Na realizaci projektu byla schválena dotace z Jihočeského kraje ve výši 20 000 Kč. Celkové uznatelné výdaje projektu činí 25 075 Kč. Cílem projektu je vzdělávání v oblasti požární ochrany a aktivní podpora mimoškolní činnosti mládeže se zájmem o požární ochranu. Sbor dobrovolných hasičů Dačice pořídil za tuto částku stavitelnou lávku.

Pavla Přibylová – hlavní vedoucí dětí a mládeže SDH Dačice

Podpora dětského hasičského kroužku SDH Dačice 2019

Na realizaci projektu byla schválena dotace z Jihočeského kraje ve výši 60 000 Kč. V rámci projektu byly pořízeny dětské hasičské hadice, stejnokroj pro děti, požární nádrž, přetlakový ventil a další příslušenství, které je potřeba k výuce pro mladé hasiče. Cílem projektu je vzdělávání v oblasti požární ochrany a aktivní podpora mimoškolní činnosti dětí a mládeže se zájmem o požární ochranu.

Děkujeme Jihočeskému kraji za podporu.

["error","An access token is required to request this resource."]
Fotky z příspěvku Sbor dobrovolných hasičů Dačice

Nabízíme krátkou fotoreportáž ze sobotního slavnostního otevření hasičské zbrojnice v Dačicích.

2 years ago

V posledních dnech jsme opakovaně vyjížděli k zatopeným sklepům.

2 years ago

Město Dačice (oficiální profil města)

Dobrovolní hasiči se opět ukázali jako funkční a akceschopná část IZS.

Cvičení složek IZS potvrdilo jejich připravenost
V úterý 15. května proběhlo v Dačicích cvičení složek Integrovaného záchranného systému. Akce se zúčastnil hasičský záchranný ... See more

Fotky z příspěvku Sbor dobrovolných hasičů Dačice

Náš Mercedes tochu jinak - průvod na čarodějnice.

Hranice ✔
Občerstvení ✔
Hudba ✔
Zábava ✔